سرخط خبرها

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند بر ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی در شهرستان نهاوند برای بازگشت به شرایط عادی تاکید کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سیامک دانشور با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان نهاوند، اظهار کرد: دورهمی های خانوادگی ، دید و بازدیدهای ایام نوروز و شرکت در مراسم عروسی و عزا از جمله عوامل اصلی قرمز شدن وضعیت شیوع کرونا در هر شهرستان است که علی رغم تذکرات جدی متاسفانه در روزها و هفته های اخیر در نهاوند ما آنرا در سطح وسیع و بی حد و حصر شاهد بودیم.

وی در ادامه گفت: آنچه ضرورت دارد برگشت وضعیت قرمز شهرستان به شرایط عادی است که جزء با خواست و همکاری عموم مردم میسر نخواهد شد. لذا از شهروندان عزیز درخواست می شود ماسک را به عنوان اصلی ترین عامل پیشگیری از انتقال ویروس جدی بگیرند ، مهمانی، دورهمی های خانوادگی و ترددهای غیر ضروری را کنار بگذارند.

دانشور تصریح کرد: با توجه به شیوع بیماری در بسیاری از نقاط روستایی و وجود شرایط بحرانی در تعدادی از روستاهای شهرستان ضرورت دارد تردد بین شهر و روستا به حداقل ممکن برسد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند افزود: با توجه به طرح جامع محدودیت های هوشمند مشاغل، شهروندان عزیز به اجرای آن احترام بگذارند و جهت تعطیلی تمام گروه های شغلی ۲ و ۳ و ۴ تا زمان عادی شدن شرایط با احساس مسئولیت کامل در مقابل سلامت مردم ، همکاری نمایند.

وی تاکید کرد: در شرایط اپیدمی کنونی بیمارستان های شهرستان با تمام ظرفیت و تجهیزات فنی و پزشکی آماده ارائه خدمات پزشکی به تمام بیماران احتمالی است و از این بابت در سخت ترین شرایط نیز هیچگونه کمبودی وجود نخواهد داشت. امیدوارم با همدلی و همکاری و همت تمام شهروندان عزیز و با توکل به خداوند متعال بار دیگر شرایط و روزهای سخت اپیدمی کرونا را پشت سر بگذاریم و به زودی به شرایط عادی برگردیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location