سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در پیامی اولین سالگرد شهادت سردار شهید حاج میرزا محمد سلگی را تسلیت گفت.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، یکسال از پرواز آسمانی سردار سرافراز حاج میرزا محمد سلگی گذشت ، او که درس ایثار و فداکاری را در مدرسه هشت سال دفاع مقدس آموخته بود و بعد از سال‌ها ایثار و از خودگذشتگی، خود مدرسه و نماد دیگری از رشادت و پایمردی شد.

 او که در جهاد با نفس، تبلور ایمان ناب و خالص بود. ویژگی‌های اخلاقی و شخصیت برجسته ایشان در عمل به آموزه‌های قرآن کریم و مکتب اهلبیت (ع) حاج میرزا را بدل به عبد صالح خدا و مؤمنی اهل معرفت کرده بود، فرمانده ای که همواره خود را سرباز ولایت دانست و منیت و نخوت در وجود او جایی نداشت.

با نگاهی گذرا به آنچه درباره او در کتاب ارزشمند «آب هرگز نمیمیرد» از زبان استاد حمید حسام جاری و ساری شده است می‌توان دریافت که حاج میرزا محمد سلگی عزیز مصداقی است از آیه شریفه: «ان الذین آمنوا و عملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن ودا»

حقیقتاً هیچ چیز جز شهادت پاداش مجاهدان فی سبیل الله و خصوصأ سردار شهید حاج میرزا محمد سلگی نبود. او که مرد میدان بود و در دو جهان جاودانه شد و به آرزوی دیرینه‌اش رسید و به خیل یاران شهیدش پیوست.

اینجانب اولین سالگرد شهادت این شاگرد مکتب امام حسین(ع)  را به خانواده این شهید بزرگوار ، خانواده معظم شهدا و عموم مردم شهرستان تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منان برای ایشان علو درجات را آرزومندم.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location