سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند"، از دستگيري 2 سارق مزارع کشاورزي و سيم و کابل چاه هاي آب روستا و کشف 4 فقره سرقت با تلاش ماموران انتظامي بخش گيان و پليس آگاهي اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "احمد ساکي" در تشریح این خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت از مزارع کشاورزي و سيم و آب مربوط به چاه ها در سطح شهرستان نهاوند، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان به صورت ويژه در دستور کار ماموران انتظامي قرارگرفت.

 وي افزود: ماموران انتظامي بخش گيان و پليس آگاهي شهرستان با اقدامات فني و تخصصي و پيگيري هاي مستمر، به 2 نفر که به همراه يک دستگاه پرايد مشکي قصد فروش لوله و فلکه آب را داشتند، مشکوک شدند.

وی افزود: در بررسي به عمل آمده با توجه به سخنان ضد و نقيض متهمان وکشف مقاديري مواد مخدر از آن ها، ٰنامبردگان برای بررسي به يگان انتظامي منتقل شدند.

 سرهنگ ساکي بیان کرد: متهمان در تحقيقات فنی به سرقت لوله و فلکه آب و 4 فقره سرقت سيم وکابل مربوط به چاه هاي آب از سطح روستاهای این شهرستان اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پایان با اشاره به این که متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: از شهروندان در خواست می شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند و پیشنهادات و انتقادات خود را در خصوص عملکرد پلیس از طریق سامانه 197 در میان بگذارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location