سرخط خبرها

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: طبق مصوبه شورای تبلیغات شهرستان و استان تمام مساجد شهر و روستاهای نهاوند در طول ایام ماه رمضان باز هستند و نماز در آنها اقامه می‌شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت‌الاسلام موسی محبی با اعلام این خبر، اظهار کرد: طبق مصوبه شورای تبلیغات شهرستان و استان تما مساجد شهر و روستاهای نهاوند در ایام ماه رمضان باز هستند و نماز در آنها اقامه می‌شود.

وی گفت: به همین منظور از ابتدای ماه رمضان روحانیون و طلبه‌ها به مساجد اعزام شده و در هر سه نوبت نماز جماعت با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و سایر پروتکل های بهداشتی مورد تاکید ستاد کرونا اقامه می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند افزود: به منظور بهره‌مندی بیشتر از فضیلت‌های این ماه، از طریق فضای مجازی در تبلیغ امور فرهنگی، طبق مصوبه شورای تبلیغات مقرر شد در هر روز یک کلیپ دو تا سه دقیقه‌ای با موضوع مسائل تفسیری قرآن کریم، نکات اخلاقی ماه رمضان، ادعیه و روایات توسط امام جمعه و دیگر اساتید اخلاق از طریق کانال‌ها و شبکه‌های مجازی پخش شود.

وی افزود: البته با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی ما هیچ تبلیغاتی برای حضور مردم نداریم اما با توجه به ماه عبادت و خودسازی و ضرورت بهره‌مندی از این فرصت تمام مساجد باز بوده و امام جماعت برای اقامه نماز در آنها حضور دارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location