سرخط خبرها

رئیس اتاق اصناف نهاوند گفت: ۱۸ واحد صنفی در نهاوند به علت عدم اجرای مصوبات ستاد کرونا مبنی بر تعطیلی مغازه خود پلمب شدند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حسن حسنی اظهار کرد: با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان نهاوند مطابق با قانون، اقدام به تعطیلی واحدهای صنفی و بازار شد که خوشبختانه همکاری خوبی در این زمینه به عمل آمد.

وی گفت: در این راستا خوشبختانه بیش از ۹۵ درصد از واحدهای صنفی گروه‌های مشمول تعطیلی با ما همکاری داشته و تعدادی نیز واحدهای خود را به صورت نیمه‌تعطیل درآورده‌اند که تذکرات لارم به آنها داده شده است.

رئیس اتاق اصناف نهاوند افزود: به منظور نظارت بر تعطیلی واحدهای صنفی روزانه هشت نفر با همکاری شبکه بهداشت، اداره اماکن نیروی انتظامی و اداره صمت به عنوان بازرس در سطح شهر اقدام به رصد فعالیت بازار و اصناف می‌کنند.

وی گفت: از ابتدای اجرای تعطیلی واحدهای صنفی تاکنون نزدیک به ۱۰۰ واحد متخلف که در زمینه تعطیلی مغازه اقدامی انجام نداده بودند جریمه شدند.

حسنی افزود: روزانه بیش از ۵۰۰ بازدید از واحدهای صنفی به عمل می‌آید که به طور متوسط به۵۰ واحد صنفی متخلف تذکر داده می‌شود و تعدادی هم به دلیل تکرار به تعزیرات حکومتی معرفی و در صورت عدم پایبندی پلمب می‌شوند.

وی افزود: واحدهای پلمب شده عمدتا از صنف موبایل فروشی و پوشاک بوده‌اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location