سرخط خبرها

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت نهاوند فعالیت ۳ اکیپ گشت مشترک نظارت و بازرسی در نهاوند همرمان با آغاز ماه رمضان خبر داد و گفت: طرح ویژه نظارتی ماه رمضان در نهاوند آغاز شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، نقی کاکاوند از آغاز طرح نظارتی بازرسان این اداره همزمان با ماه رمضان خبر داد و اظهار کرد: در آستانه ماه رمضان طرح نظارتی ضیافت ۱۴۰۰ با همکاری سایر دستگاه‌ها با هدف جلوگیری از تضییع حقوق مصرف کنندگان و عدم افزایش قیمت کالاهای مصرفی و نظارت مداوم و متمرکز در شهر نهاوند اجرا می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت روزانه ۳اکیپ در این طرح افزود: با پیش رو بودن ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی برای خرید برخی کالاها از قبیل مواد لبنی ، قند وشکر، خرما، مواد پروتئینی ، برنج، روغن ، زولبیا و بامیه و... کنترل بازار را لازم دانستیم.

کاکاوند با بیان اینکه این طرح همزمان با سراسر کشور از ۲۲ فروردین ماه آغاز شده است گفت: در این طرح با همکاری اتاق اصناف ، مرکز بهداشت ، تعزیرات و پلیس اماکن بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی مجاز به فعالیت و رستوران ها به صورت بیرون بر به دلیل شرایط کرونایی نظارت صورت می گیرد.

رئیس اداره صمت در پایان از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گرانفروشی، کم‌فروشی ، احتکار خصوصاً کالاهای اساسی، عدم درج قیمت و... مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ یا شماره تلفن های ۳۳۲۴۳۷۰۵ اتاق اصناف و ۳۳۲۴۹۰۸۲ انجمن حمایت از حقوق مصرف کننده در میان بگذارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location