سرخط خبرها

رئیس مخابرات نهاوند از پوشش ۹۸درصدی اینترنت پر سرعت در روستاهای نهاوند تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۰ خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمدرضا صالحی با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرستان نهاوند در راستای توسعه متوازن روستاها در بحث دسترسی به اینرنت پرسرعت، اظهار کرد:  بر اساس آخرین برنامه ریزی و هدفگذاری کشوری در اسفندماه ۱۳۹۹ مقرر گردید که استان همدان تا پایان اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در بخش پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول روستایی به سطح پوشش بالای ۹۰٪ برسد.

وی تصریح کرد : خوشبختانه در نهاوند با بهره برداری از دستگاه‌های نسل پرسرعت روستاهای دره میرزا ، امیرآباد و تپه علی از بخش خزل و روستای بانسره و کفراج از بخش مرکزی در  اسفندماه سال گذشته ۹۰٪ سایت های تلفن همراه اول روستایی به تجهیزات نسل پرسرعت مجهز شده است.

رئیس مخابرات نهاوند، گفت: در سال جدید روند ایجاد امکان فنی و تامین و نصب دستگاه مربوطه برای چند روستای دیگر در حال اقدام است که روستاهای کرک علیا و سفلی از بخش گیان ؛ روستای دارسیبه از بخش خزل و روستای برجک از بخش مرکزی به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: طرح روستاهای سیاه دره ملوسان ، ده سرخه ، تپه یزدان و وشت در حال اجرا بوده که با بهره برداری رسیدن آنها و چند طرح دیگر تا پایان اردیبهشت ماه به سطح فراتر از ۹۸٪ پوشش اینترنت پرسرعت همراه اول روستایی در سطح شهرستان خواهیم رسید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location