سرخط خبرها

عضو ستاد مقابله با کرونا در استان همدان از آغاز فعالیت مجدد طرح شهید سلیمانی خبر داد و گفت: دو گروه جهادی در بیمارستان نهاوند خدمات‌رسانی دارند و در صورت نیاز در سایر شهرها نیز کمک خواهند کرد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، با اشاره به فعال شدن طرح شهید سلیمانی در موج جدید کرونا اظهار کرد: طرح شهید سلیمانی را طی سال گذشته ۶ ماهه اجرا کردیم و در اسفندماه به لحاظ کاهش بیماران سرپایی و بستری کرونا فعالیت آن کمتر شد.

وی با بیان اینکه فعالیت کنونی طرح شهید سلیمانی ورود گروه‌های جهادی به بیمارستان‌ها و کمک به کادر درمان است افزود: با افزایش تعداد بیماران سرپایی و بستری کرونا مجدد فعالیت فعالان این طرح شروع شد به طوری که اکنون دو گروه جهادی در بیمارستان نهاوند در حال خدمات‌رسانی هستند.

عضو ستاد مقابله با کرونا استان همدان با اشاره به اینکه در رزن نیز گروه‌های جهادی وارد عمل شده‌اند افزود: در همدان نیز برای امدادرسانی گروه‌های جهادی اعلام آمادگی شده تا در صورت نیاز به یاری کادر درمان در بیمارستان‌ها بروند.

وی با بیان اینکه طرح شهید سلیمانی در بخش‌های «رصد»، «مراقبت» و «حمایت بیماران کرونا» انجام می‌شود افزود: همچنین بسته‌های کمک مومنانه نیز برای افرادی که قرنطینه بوده و شرایط کسب و کار در این شرایط برای آنها فراهم نیست، تهیه شده و استفاده می‌شود.

فرجی در خصوص عدم توجه برخی ادارات به مصوبات ستاد کرونا در کاهش نیروهای ادارات گفت: در این خصوص به مدیران تذکر لازم داده شده تا رعایت مصوبات ستاد کرونا و رعایت حضور دو سوم نیروها در ادارات را داشته باشند ولی شامل دستگاه‌های خدمات رسان( آب، برق، گاز، مخابرات و...) نمی‌شود.

وی یادآور شد: در زمینه حضور ۵۰ درصد کارکنان، بانک‌ها مستثنی هستند زیرا مراجعات آنها بالاست و موجب ازدحام جمعیت است بنابراین موضوع بانک‌ها قرار است بررسی کارشناسی شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location