سرخط خبرها

پس از سالها رها شدن پروژه های راه سازی درنهاوند و یا کند بودن روند اجرایی پروژه های مذکور (به دلیل عدم وجود اعتبار مصوب و اختصاصی) در سال ۹۵ با تلاش و رایزنی «دکتر بهرام نیا» و همراهی همه مسئولین ذیربط برای اجرایی شدن عملیات چهار خطه کردن محور «نهاوند به سه راهی کنگاور» (بطول 55 کیلومتر) اعتبار ملی در نظر گرفته شد که طی ردیف شمار۱۳۰۳۰۱۶۲۶۵ در لایحه بودجه کشور گنجانده شد وبرای آغاز این پروژه نزدیک یک میلیاردوپانصد میلیون تومان اعتبار لحاظ شد و در سال 97 و 98 هم در لایحه بودجه تعریف و در پیش نویس بودجه سال آینده هم دومیلیارد تومان اعتبار جدید در نظر گرفته شده است (که با رایزنی نماینده محترم قطعا افزایش خواهد یافت).

با ابلاغ اعتبار مذکور، همچنین گرفتن 4 ردیف ملی برای شهرستان (در2 سال گذشته) که بارها در جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه استان توسط استاندارسابق و استاندار محترم فعلی استان و سایر نمایندگان استان اعلام و این حرکت و تلاش «دکتربهرام نیا» مورد تمجید قرار گرفته است.

در حال حاضر نیز (پس از طی فرآیندهای قانونی ) پیمانکاران این پروژه (4خطه کردن محور نهاوند به سه راهی کنگاور) انتخاب شده وهم اکنون در حال تجهیز کارگاه در سه راهی شهرک خزل (محل شروع پروژه)هستند. علی ایحال بر اساس مستندات موجود و تایید مدیران ارشد استانی و چندین بار انتشار توسط پایگاههای خبری ونشریات معتبر و مستقل محلی و منطقه ای، این اقدام توسط «دکتر بهرام نیا» (در دوسال پیش) صورت گرفته و وعده ایشان درخصوص آغاز عملیات اجرایی این محور جهت کاستن خطرات جاده ای و بهره مندی مردم شریف و مسافران عزیز، اجرایی شده است.

فلذا کل کارهای اعتباری و اجرایی مسیری که در محدوده شهرستان نهاوند است به انجام رسیده و قسمتی که مربوطه به حوزه کرمانشاه می باشد اخیرا توسط نماینده واستاندار محترم این استان پیگیری شده که چنانچه استاندار محترم ونمایندگان محترمشان می خواهند در حوزه جغرافیایی خودشان تسریع بشود ما هم سپاسگزار خواهیم بود که از امکانات استانی ومنابع مالی آن استان برای کاهش مدت زمان انجام پروژه و بهره برداری و زیر بار ترافیک رفتن محور مذکور کمک کنند. شاید منظور برخی نشریات هم از هماهنگی استانداران محترم دو استان جهت رایزنی و تسریع در آغاز بکار و تکمیل حوزه (کرمانشاه)باشد.

ان شاالله ضمن رعایت اخلاق حرفه ای و بدور از تعصبات و گرایش های سیاسی، خدمات مثبت و بی سابقه ای که در این حوزه انجام شده، به مردم شریف شهرستان منعکس شود. کمی دور از انصاف و شبهه برانگیز است که با مستدات موجود که نشان دهنده پیگیری کار از دوسال پیش و به نتیجه رساندن آن توسط «نماینده سخت کوش شهرستان» است را نادیده گرفته و به جای دیگر نسبت داد. اگرچه در مسیر خدمت به همشهریان عزیز (که بهترین مردم بوده و شان ایشان بالاتر از این حرفهاست) مهم نیست که برخی، کارها را به نفع خود مصادره یا حاصل پیگیری خود بدانند، چرا که مردم فهیم شهرستان با شعور بالای سیاسی و حس قدرشناسی که دارند،مسئولین خدمتگزار واقعی خود را تشخیص داده و به هیاهوهای بازدارنده توجهی نخواهند داشت. ان شاالله نشریه مذکور نیز با رعایت انصاف و رعایت اخلاق حرفه ای به جریان مردمی «حامی توسعه شهرستان» پیوسته و درجهت فضای همدلی و وفاقی که بین ارکان شهرستان (در جهت خدمت واقعی به مردم) بوجود آمده حرکت کند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location