سرخط خبرها

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند، گفت: وضعیت کرونایی نهاوند نسبت به روزهای گذشته تغییری نکرده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سیامک دانشور با اعلام این خبر، گفت: در حال حاضر و با توجه به شرایط موجود کمبود تخت برای بستری بیماران کرونایی نداریم و کادر درمان با فداکاری و تلاش بصورت شبانه روزی آماده خدمت به بیماران کرونایی است.

وی ادامه داد: ۸ بخش در دو بیمارستان به بیماران کرونایی اختصاص یافته است و بیماران کرونایی که شرایط خوبی ندارند در دو بیمارستان نهاوند بستری می شوند و اگر بعد از چند روز شرایط آنها رو به بهبودباشد، آنها را مرخص می کنیم و در صورت نیاز به داروهایی که در بیمارستان برای درمان آنها تجویز شده است می توانند بصورت روزانه به عنوان بیمار سرپایی به بخش کلینیک تنفسی بیمارستان مراجعه و پس از معاینه توسط پزشک متخصص داروی مورد نیاز خود را به عنوان بیمار بستری موقت تحویل بگیرند.

دانشور در ادامه از مردم خواست شرایط بحرانی نهاوند را باور کنند و همچنان از تجمع، شب نشینی، میهمانی و حضور بی مورد در خیابان ها خودداری کنند و پروتکل های بهداشتی و زدن ماسک را بصورت جدی رعایت کنند.

وی افزود: کادر درمان تمام قد با فداکاری، تلاش و از خود گذشتگی برای حفظ جان و سلامتی مردم در خط مقدم مبارزه با این بیماری مرگبار با تمام ظرفیت و امکانات موجود قرار دارند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان نهاوند بیان کرد: مردم به محض دیدن وجود علائم اولیه بیماری به پزشک مراجعه کنند و در صورت داشتن تنگی نفس حتما به بیمارستان ها مراجعه کنند.

وی افزود: اگر مردم در همان روزهای اولیه مشاهد علائم این بیماری به پزشک مراجعه کنند می توانند از مرحله دوم که مراجعه به  بیمارستان و بستری شدن است جلوگیری کنند.

دانشور به مردم هشدار داد از هر گونه خود درمانی خودداری کنند و به توصیه افراد غیر از پزشک برای درمان کرونا گوش ندهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location