سرخط خبرها

سخنگوی هئیت موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند، گفت: انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند صبح جمعه ۳ اردیبهشت با رقابت ۸۸ کاندیدای سرگروه در دو بخش بزرگسالان و جوانان برگزار شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، امرالله سلیم پور با اعلام این خبر، اظهار کرد: تعداد ۱۳۰۰ نفر از افراد و جریان‌های انقلابی در سامانه برگزاری این انتخابات ثبت نام کردند و ۸۸ نفر سرگروه که شامل: ۶۳ نفر در بخش پیشکسوتان و ۲۵ نفر در بخش جوانان برای ۷ کرسی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند با هم رقابت می کنند.

وی گفت: در این انتخابات که در محیطی باز و با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در حال برگزاری است فرآینده رأی گیری انتخابات از ۹ صبح امروز سوم اردیبهشت ماه آغاز و تا ساعت ۱۸ عصر ادامه دارد. که پس از پایان رأی گیری، فرآیند شمارش آرا آغاز شده و در نهایت نیز ۹ نفر در بخش پیشکسوتان ، جوانان و بانوان برای شورای ائتلاف نهاوند معرفی می شوند.

وی با اشاره به اینکه از این ۹ نفر، ۵ نفر در گروه پیشکسوتان، ۲ نفر در گروه جوانان و ۲ نفر در گروه بانوان انتخاب می شوند ، عنوان کرد: انتخابات حوزه بانوان فردا برگزار می شود.

سلیم پور در ادامه افزود :‌ تا پایان هفته آینده انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در سایر شهرستان‌ها برگزار شده و پس از انتخاب اعضای شورای ائتلاف همه شهرستان‌ها، نیز شورای ائتلاف استان شکل می‌گیرد و در نهایت شورای ائتلاف کشور انتخاب می‌شود.

سخنگوی هئیت موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان نهاوند هدف از این اقدام را تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو دانست و اظهار داشت: رسیدن به نیروهای انقلابی، کارآمد، جهادگر در انتخابات شورای اسلامی شهر، مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و معرفی آنها به مردم از برنامه‌های ما در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب شهرستان است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location