سرخط خبرها

رئیس دانشگاه نهاوند، گفت: ۶ کنفرانس مجازی ملی در دانشگاه نهاوند برگزار می شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، واحد قیاسی با اعلام این خبر، اظهار کرد: در راستای گسترش فعالیت‌های علمی و پژوهشی و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در بهار امسال ۶ کنفرانس ملی به صورت مجازی و با حضور صاحبنظران از سوی این دانشگاه برگزار می‌شود.

وی افزود: با توجه به قابلیت‌های محیطی و پتانسیل‌های شهرستان برگزاری برخی از کنفرانس‌ها در راستای بهره مندی از ظرفیت‌های موجود شهرستان در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی است.

رئیس دانشگاه نهاوند گفت: یکی از ظرفیت‌های نهاوند در بخش کشاورزی وجود گیاهان دارویی و به ویژه محصول گشنیز است که بررسی راهکارهای علمی و رفع موانع موجود در آن می تواند ضمن برندسازی گشنیز به نام نهاوند قابلیت‌های صادراتی این محصول را بیشتر کرده و شرایط لازم برای ارزآوری آن را فراهم کند.

وی گفت: در این راستا یکی از کنفرانس‌های در نظر گرفته شده با موضوع «کاربرد پژوهش های نوین شیمی و کشاورزی در توسعه گیاهان دارویی با محوریت گشنیز» است که در تاریخ هشتم خردادماه به صورت مجازی برگزار می‌شود.

قیاسی افزود: با توجه به نقش ورزش در سلامت افراد و لزوم گسترش آن در جامعه و سبک زندگی کنونی، اولین کنفرانس ملی «ورزش، مشارکت همگانی، سبک زندگی» در تاریخ ۱۸ خردادماه در دانشگاه نهاوند برگزار خواهد شد.

وی به دیگر کنفرانس‌های در نظر گرفته شده اشاره کرد و گفت: «بهینه‌سازی و روش‌های نوین حل مسئله»، «رویکردهای نوین در مطالعات ترجمه و آموزش زبان انگلیسی»، «یافته‌های نوین در مطالعات مدیریت مالی» و «تحولات حقوق خانواده» از دیگر کنفرانس‌هایی است که اواخر خردادماه در این دانشگاه برگزار می‌شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location