سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از کشف 8 دستگاه موتورسيکلت سرقتي توسط پليس آگاهي اين شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ "احمد ساکي" در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس آگاهي شهرستان با تدوين طرح جامع پيشگيري و مقابله با سرقت ها و همچنين تعيين شاخصه هاي مختلف سرقت از جمله سرقت موتورسيکلت، اجراي اين طرح را در دستور کار دارد.

وي در ادامه افزود: تيم ويژه مبارزه با سرقت پليس آگاهي شهرستان با سرکشي و نظارت مستمر بر توقفگاه ها، تعميرگاه ها و پارکينگ هاي موتورسيکلت ها و استفاده از ابزار و تجهيزات نرم افزاري، ديگر اقدامات قانوني لازم در اين راستا را با رصد اطلاعاتي مطلوب انجام مي دهد.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند تصريح کرد: در اين راستا پليس آگاهي شهرستان طي 48 ساعت گذشته موفق به شناسايي و کشف 8 دستگاه موتورسيکلت سرقتي در سطح شهرستان شدند.

این مقام انتظامی در پايان بيان داشت: اقدامات لازم جهت سير مراحل قانوني و قضائي و همچنين تحويل موتورسيکلت ها به مالکان درحال انجام است.

وی با اشاره به اجرای طرح پاکسازي نقاط آلوده توسط ماموران انتظامی بخش گیان، گفت: در اين طرح 2نفر سارق ،1نفر مجلوب دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند افزود:کشف 2 دستگاه موتورسیکلت سرقتی وکشف 2 فقره سرقت محتویات داخل خودرو از دیگر نتایج طرح انجام شده بود.

این مقام انتظامی در پايان گفت: از شهروندان در خواست می شود در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک با پلیس 110 تماس بگیرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location