سرخط خبرها

مسئول گروه جهادی شهید امیدی نهاوند از پخت ۵۰۰ پرس غذا برای نیازمندان نهاوند خبر داد و گفت: ۷۰۰ قرص نان تحت عنوان «نان مهربانی» تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد سعیدی کیا با اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با شب شهادت امیرالمومنین حضرت علی(ع) و دومین شب از لیالی پربرکت قدر به همت گروه جهادی شهید محسن امیدی ۵۰۰ پرس غدا برای نیازمندان طبخ و توزیع شد.

وی گفت: این دومین مرحله از پخت غذا برای نیازمندان توسط گروه دانشجویی شهید امیدی نهاوند است و مرحله اول آن در سالروز میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) انجام شد.

مسئول گروه جهادی شهید امیدی نهاوند با بیان اینکه توزیع نان مهربانی در کنار پخت غذا از دیگر برنامه‌های این گروه در ماه مبارک رمضان بوده است گفت: در این مرحله اول ۵۰۰ قرص نان و در این مرحله نیز ۲۰۰ قرص نان تحت عنوان نان مهربانی تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

وی افزود: با توجه به اینکه برای ادامه کمک‌های مومنانه در نظر است پخت غذا و توزیع نان تاپایان ماه مبارک رمضان ادامه داشته باشد لذا از خیرین درخواست میکنیم که کمک‌های نقدی خود را به حساب این گروه جهادی واریز کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location