سرخط خبرها

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند با بیان اینکه مدیران باشگاه‌های ورزشی خسارت زیادی را از تعطیلی ایام کرونا متحمل شدند گفت: برای فعالیت باشگاه‌ها و مراکز ورزشی پروتکل ویژه تعریف شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، رامین درویشی با بیان اینکه کرونا به باشگاه‌داران و به خصوص افرادی که سالن‌های ورزشی را اجاره کرده‌ بودند خسارت زیادی وارد کرد اظهار کرد: با توجه به نقش باشگاه‌ها و مراکز ورزشی در تامین سلامتی مردم باید برای حمایت از آنان تدابیر جدی اندیشیده شود.

وی با بیان اینکه تعدادی از این مراکز ورزشی با وام خود را نگه داشتند گفت: البته تعدادی از مالکین باشگاه‌ها نیز خودگذشتگی کرده و با درک شرایط موجود کنار آمدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند با بیان اینکه نباید با بستن مکان های ورزشی صورت مسئله را پاک کنیم گفت: بهترین راهکار این است که برای باشگاه‌ها پروتکل‌های دقیق بهداشتی تدوین شود زیرا با ورزش می‌توان به جنگ بسیاری از بیماری‌ها رفت.

وی با اشاره به اینکه ما اماکنی را تعطیل کرده‌ایم که اسباب مبارزه با کرونا هستند ادامه داد: ویروس کرونا در دو سال اخیر مشکلات زیادی در جامعه ایجاد کرده و بیشترین آسیب‌ها را به باشگاه‌داران وارد کرده است.

درویشی نداشتن بیمه و امنیت شغلی را ار عمده مشکلات باشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: متاسفانه عواملی که در باشگاه ها فعالیت دارند، وارد کاری شده‌اند که هیچ‌گونه امنیت شغلی و بیمه و خدماتی در آن وجود ندارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location