سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، گفت: روز قدس نماد مبارزه با استکبار، سلطه و اشغالگری است که در واقع به عنوان شناسنامه «جهان اسلام» شناخته می شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ علی مختاری اظهار کرد: متأسفانه امسال به‌دلیل شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس برای اعلام انزجار از سیاست‌های رژیم صهیونیستی و حمایت از آرمان‌های ملت مظلوم فلسطین فراهم نشد.

وی تصریح کرد:  اگر روز قدس به عنوان نماد مبارزه با استکبار تعریف شده، مرهون آینده نگری و دغدغه‌ معمار کبیر انقلاب اسلامی است که با این اقدام تاریخی، روز قدس را به عنوان حرکتی جهانی برای آزادی فلسطین نامگذاری کردند.

سرهنگ مختاری گفت: با وجود تمام ناملایمت‌های ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا که مردم را از حماسه‌آفرینی در روز جهانی قدس باز داشت، اما حقانیت و آزادی‌خواهی جریان و مکتب قدس در جبهه رسانه‌ای با همت و توان مضاعف افسران جنگ نرم عینیت می‌یابد.

وی اسرائیل را دشمن مشترک مسلمانان دانست و افزود: از برکات روز قدس، توجه مسلمانان جهان و به‌ویژه منطقه خاورمیانه به دشمن مشترک است.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند با بیان اینکه روز قدس به‌عنوان شناسنامه جهان اسلام است، ادامه داد: امسال اگرچه به خاطر شرایط خاص کشور و جامعه، راهپیمایی روز قدس در حمایت از آزادی قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین به‌صورت میدانی و خیابانی برگزار نشد، لیکن قلب‌ همه برای آزادی قدس شریف همچنان و بیش از گذشته می‌تپد.

سرهنگ مختاری با گرامیداشت روز قدس و تاکید بر تداوم راه شهید سردار سلیمانی به عنوان قهرمان مقاومت، افزود: با این شهیدان گرانقدر برای ادامه راه آن‌ها پیمان دوباره  می‌بندیم و اعتقاد راسخ داریم که براساس فرمایش رهبری، اراده خداوند بر آزادی قدس شریف بوده و صهیونیست‌ها ۲۵ سال بعد را نخواهند دید.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location