سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از توزیع بیش از ۲ هزار و ۳۰ بسته معیشتی در فاز اول رزمایش کمک‌های مؤمنانه در شهرستان نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ علی مختاری با اشاره به اجرای رزمایش کمک مؤمنانه از نیمه شعبان تا نیمه ماه مبارک رمضان در فاز اول، به همت گروه‌های جهادی سپاه ناحیه نهاوند بیش از ۲ هزار و ۳۰  بسته معیشتی بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا توسط پایگاه‌های مقاومت و گروه‌های جهادی  توزیع شد، گفت: طی این مدت بیش از ۵ هزار پرس غذای گرم و همچنین در طرح «سه شنبه‌های مهدوی» هر هفته توسط گروه‌های جهادی بیش از ۴۰۰ پرس غذای گرم در مناطق حاشیه نشین شهر و بین آسیب دیدگان از کرونا و نیازمندان در شهرستان توزیع شده است.

وی ادامه داد: در ماه مبارک رمضان خانواده‌هایی که به واسطه کرونا کار خود را از دست داده بودند و یا اجاره‌بهاء خانه آن‌ها عقب افتاده بود توسط گروه‌های جهادی شناسایی و مبلغ ۱۴۰ میلیون ریال در این زمینه کمک شد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، گفت: به همت و مدد گروه‌های جهادی از نیمه شعبان تاکنون ۳۵ راس گوسفند و ۳ راس گاو ذبح شد و تعداد ۷ هزار قرص نان،۲۰ هزار ماسک، ۴۰ دست لباس و کفش و یک هزار بسته پک میوه  در حاشیه شهرستان نهاوند  توزیع شد که مجموع ارزش ریالی این بسته‌ها ۸ میلیارد و ۵۸۹ میلیون ریال است.

وی با اشاره به اجرای فاز دوم کمک‌های مومنانه در شهرستان نهاوند گفت: با توکل بر خدا فاز دوم رزمایش کمک‌های مومنانه در روز‌های پایانی ماه مبارک رمضان در سپاه ناحیه نهاوند آماده و توزیع خواهد شد.

سرهنگ مختاری، خاطرنشان کرد: تا ریشه کنی ویروس منحوس کرونا این خدمات و کمک‌های مؤمنانه همچنان تداوم خواهد داشت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location