سرخط خبرها

فرماندار نهاوند از آغاز اجرای طرح تشدید محدودیت های کرونایی از سه شنبه در نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری صبح شنبه در جلسه ستاد پیشگیری، کنترل و مقابله با ویروس کرونا شهرستان نهاوند ضمن گرامی‌داشت روز قدس و تبریک ایام پیش‌رو، گفت: از تمامی ارگان‌های دولتی، سپاه، نیروی انتظامی و ادارات جهت همکاری و همراهی ستاد مقابله باکرونا سپاسگزاریم.

وی اظهار کرد: اعمال و تشدید محدودیت‌ها از روز سه‌شنبه در نهاوند جهت کنترل شیوع ویروس و عدم برگزاری تجمع‌ها

فرماندار نهاوند با اشاره به اینکه مبادی ورودی و خروجی در کنترل راهور، هرگونه خودرو با پلاک غیربومی به جز پلاک‌های غیربومی با بیمه نهاوند اعمال قانون و جریمه خواهند شد، گفت: پیک چهارم را با لطف خدا و همت همکاران و مردم پشت سر گذاشتیم لذا باید برای جلوگیری از وقوع پیک های بعدی از رعایت شیوه نامه ها فاصله نگیریم.

وی با بیان اینکه بازرسی و سرکشی کامل از ادارات جهت اجرای پروتکل‌های بهداشتی تداوم داشته باشد، گفت: تشکیل کمیته‌های بازرسی، نظارت و ساماندهی بازار، اصناف، ادارات و عدم برگزاری مراسم‌های عزا و عروسی در دستور کار باشد.

ناصری با تاکید بر اینکه شهرداری با نظارت و جدیت بیشتری ساماندهی خیابان قیصریه را مدیریت نماید، گفت: اگر جدیت در نظارت نباشد، با توجه به ناپرهیزی برخی از مردم در برگزاری مراسم‌های و تجمع‌ها، اولین شهرستان جهت ورود به پیک بعدی خواهیم بود.

وی در پایان از همراهی اصحاب رسانه شهرستان، جهت همراهی با ستاد مقابله با کرونا شهرستان نهاوند تقدیر کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location