سرخط خبرها

به گزارش خبرنگار همشهری، رئیس مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند گفت: با رویکرد نگاه ویژه به امر مقدس ازدواج و همچنین هموار ساختن مسیر برای جوانان مجمع خیرین ازدواج شهرستان در حال فعالیت است ، که فعالیت این مجمع نیازمند حمایت همه جانبه مالی و فکری مردم و خیرین است.

علی کاویانی اظهار کرد: از طرف مدیرکل ورزش و جوانان استان از مجمع خیرین ازدواج شهرستان به عنوان مجمع برتر استان قدردانی شد ، وی تاکید کرد: بیش از ۱۳۰۰ نفر خیر در سطح شهرستان ، استان و نهاوندیهای مقیم تهران عضو این مجمع هستند و با مساعدتهای مالی خود کمک شایانی به امر ازدواج جوانان می کنند.

کاویانی افزود : در سال جاری در مرحله اول تعداد ۳۵ جهیزیه به ارزش ۱۰۵ میلیون تومان به زوجین نیازمند اهدا شده است ، که مرحله دوم به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نیمه دوم دی ماه سال جاری اقلام تحویل زوجینی که قبلا در مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند ثبت نام و تشکیل پرونده داده اند ، در حال انجام است.

وی بیان کرد: تعداد جهیزیه زوجین نیازمند در مرحله دوم ۴۲ فقره با ارزشی بالغ بر ۲۲۰ میلیون تومان می باشد. همچنین در سال جاری ، ۲۸ زوج نهاوندی که تا کنون سعادت زیارت به مشهد مقدس را نداشته اند بصورت رایگان ، توسط مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند به مشهد اعزام شدند.

رئیس مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند عنوان کرد: برای زوجین نیازمند اتاق عقد و قراداد با سه دفترخانه رسمی ازدواج و تزئین و گل کاری ماشین عروسی به صورت رایگان فراهم شده است همچنین با سه آرایشگاه زنانه در سطح شهرستان نیز به صورت رایگان قرار داد بسته ایم.

کاویانی گفت: از همشهریان خیر و نیکوکار درخواست می شود جهت مساعدت به نوعروسان نیازمند با اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی خود مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند را یاری نمایند.

آدرس دفتر مجمع خیرین ازدواج :
نهاوند، روبروی اداره برق (جنب اداره ورزش و جوانان)
شماره تماس: ۳۳۲۳۷۵۴۷_۰۸۱

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location