سرخط خبرها

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش نهاوند از شرکت بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ نفر از دانش‌آموزان شهرستان نهاوند در مسابقات قرآن، نماز و عترت خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، نسرین ساکی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش نهاوند از شرکت ۵۶۷۲ نفر از دانش‌آموزان شهرستان نهاوند در نوزدهمین دوره مسابقات قرآن، نماز و عترت شهرستان خبر داد و گفت: امسال علی‌رغم شرایط کرونایی، تعداد ۳۰۰۶ نفر دانش‌آموز پسر و ۲۶۶۱ دانش آموز دختر در مسابقات قرآن، نماز و عترت شرکت کردند که از این تعداد، ۴۹۰۲ دانش‌آموز به مرحله شهرستانی راه یافتند و در پایان، ۹۶ دانش‌آموز نیز موفق به راهیابی به مرحله استانی شدند.

وی افزود: در مرحله شهرستانی، ۲۳۳ نفر از دانش‌آموزان به عنوان برگزیده شهرستانی انتخاب شدند و جوایز این دانش‌آموزان نیز تهیه و به مدارس آن ها تحویل داده شده است.

ساکی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از مهمترین رسالت های آموزش وپرورش توسعه و ترویج فرهنگ متعالی قرآن می‌باشد، خاطرنشان کرد: در سند تحول بنیادین آموزش وپرورش نیز به مسائل تربیتی توجه ویژه‌ای شده است.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش نهاوند با بیان اینکه مسابقات قرآن، نماز و عترت در راستای تحقق ساحت اعتقادی، عبادی و اخلاقی سند تحول بنیادین برگزار می‌گردند، از کارشناسان حوزه قرآن و نماز، مدیران مدارس، معاونین، مربیان، دانش‌آموزان، اولیای آنان و تمامی کسانی که در برگزاری مطلوب این مسابقات نقش داشته‌اند، تشکر و قدردانی کرد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location