سرخط خبرها

رئیس مرکز بهداشت نهاوند گفت: بیش از ۶۰ درصد جمعیت سنی ۸۰ سال به بالا در شهرستان نهاوند واکسینه شدند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی‌احسان خویشوند اظهار کرد: از ابتدای شروع اجرای طرح واکسیناسیون افراد بالای ۸۰ سال در نهاوند، تا کنون بیش از ۶۰ درصد این گروه سنی نسبت به زدن واکسن اقدام کرده و مابقی هم به تدریج در حال مراجعه به مراکز اجرای طرح هستند.

وی افزود: در شهرستان نهاوند مجموعا بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ نفر جمعیت بالای ۸۰ سال سن وجود دارد که تا کنون نزدیک به ۲ هزار نفر آنان با مراجعه به مراکز اجرای طرح نسبت به تزریق واکسن اقدام کرده‌اند.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند با اشاره به آغاز اجرای واکسیناسیون گروه سنی ۷۵ تا ۸۰ سال در این شهرستان گفت: با وجود شروع طرح واکسیناسیون این گروه سنی در سطح کشور هنوز رسما هیچ ابلاغی برای شروع واکسیناسیون به شهرستان اعلام نشده که البته به محض شروع طرح آین آمادگی را داریم که تمام افراد را مطابق با پیامک‌های که برای آنان ارسال می‌شود واکسینه کنیم.

وی جمعیت گروه سنی ۷۵ تا ۸۰ سال این شهرستان را ۳ هزار و ۶۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: به منظور تحت پوشش قرار دادن افراد بیشتری از گروههای واجد شرایط و سرعت در اجرای طرح، ۱۰ مرکز در سطح شهرستان و روستاهای بزرگ تشکیل شده که واجدین شرایط می توانند برابر با اعلام پیامکی که از طرف مرکز بهداشت انجام می شود به درمانگاه ها مراجعه کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location