سرخط خبرها

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از کاهش ۹ درصدی تردد در جاده‌های استان در تعطیلات عید فطر خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، صفر صادقی راد با اعلام این خبر، اظهار کرد: بر اساس گزارش سامانه‌های هوشمند ثبت تردد، هفته گذشته (۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت) ۲ میلیون و ۹۱۲ هزار و ۳۰۰ خودرو در محورهای ارتباطی همدان تردد کرده اند.

وی اظهار داشت: این رقم در مدت مشابه سال گذشته سه میلیون و ۲۰۹ هزار و ۵۰۰ مورد بود که کاهش ۹ درصدی تردد در جاده‌های استان را نشان می دهد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، تصریح کرد: پرترددترین محور ارتباطی در این مدت، محور سه راهی بهار-همدان و اوج تردد نیز ساعت هشت تا ۹ صبح روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت، با ۱۹۷ هزار و ۲۰۰ تردد بوده است.

وی با اشاره به اینکه پرترددترین مقطع در هفته گذشته محور همدان سه راهی بهار بوده است، افزود: این محور با تردد ۳۸۲ هزارو ۲۰۰ وسیله نقلیه، ۱۲ درصد از کل تردد استان را به خود اختصاص داده است.

صادقی راد بیان کرد: بیشترین تعداد سرعت غیر مجاز در ساعت اوج، متعلق به محور آزادراه همدان–ساوه (تقاطع جاده کمیجان – پل ۱۲۳) در روز دوشنبه و در ساعت ۱۹ تا ۲۰ عصر بوده است.

وی ادامه داد: نزدیک به ۲۵ درصد از کل تردد در محورهای همدان، همراه با تخلفات سه‌گانه رانندگی، از جمله سرعت، سبقت و فاصله غیرمجاز بوده است.

صادقی راد اظهار داشت: ۲۵ دوربین نظارت تصویری، ۷۴ دستگاه تردد شمار و ۵۵ دوربین ثبت تخلف دارای کد پلیس در سطح محورهای جاده‌ای همدان فعال هستند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location