سرخط خبرها

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند، گفت: تعامل با رسانه ها زمینه رفع مشکلات را فراهم می کند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، امیر بحیرایی در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومی از دفاتر رسانه های شهرستان نهاوند بازدید کرد.

وی در بازدید از دفاتر نشریات و پایگاه های خبری شهرستان با تقدیر و تشکر از فعالیت های این رسانه ها بر ضرورت تعامل هرچه بیشتر خبرنگاران شهرستان با یکدیگر تاکید کرد و گفت: رسانه ها ابزار ارتباط مردم با مسئولان هستند و تعامل با رسانه ها می تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بستر ساز پیشرفت جامعه و مبنای توسعه فرهنگی و اجتماعی هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند با بیان راهکارهای مهم برای تاثیرگذاری بیشتر نشریات و پایگاه های خبری تصریح کرد: امروزه رسانه ای تاثیرگذارتر است که با انجام هدف‌گیری دقیق توانایی جذب مخاطبان بیشتری را داشته باشد.

وی افزود: صداقت و انصاف، سرعت در انعکاس و پوشش اخبار و برخورداری اخبار از کیفیت مناسب از جمله شاخص های مهم دیگری است که خبرنگاران شهرستان به آن توجه ویژه ای داشته و دارند.

گفتنی است در این بازدید اصحاب رسانه به برخی مسائل و مشکلات موجود در حوزه های مختلف و همچنین راهکارهایی برای بالا بردن سطح کیفی فعالیت رسانه ها در شهرستان پرداختند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location