سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در اين شهرستان خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ احمد ساکی با اعلام این خبر، اظهار کرد: ماموران انتظامی با در نظر گرفتن اولویت های شاخص در حوزه انواع جرایم و آسیب های اجتماعی و با هدف افزایش سطح احساس امنیت عمومی و به منظور پیشگیری از جرایم و برخورد قانونی با معدود هنجار شکنان، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی را با بهره گیری از توان و ظرفیت سازمانی در سطح شهرستان نهاوند اجرایی کردند.

این مقام انتظامی در ادامه افزود: در این طرح انتظامی همچون دیگر طرح های عملیاتی و اجرایی و مراحل قبلی طرح ارتقاء امنیت اجتماعی موضوع اشرافیت اطلاعاتی و کشف علمی جرم با تکیه بر توان و ظرفیت های موجود در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه با مثبت ارزیابی کردن سطح کیفی طرح اجرا شده در خصوص نتایج این طرح تصریح کرد: از مهمترین نتایج این طرح می توان دستگیری ۱۰نفر معتاد و خرده فروش مواد مخدر،۳نفر سارق،۱۱ نفر جلبی،۲نفرسایر جرائم وکشف ۶دستگاه موتورسیکلت سرقتی،۳فقره سرقت سیم برق، یک فقره سرقت طیور و مقادیری مواد مخدر را نام برد.

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند در پایان این خبر از شهروندان محترم درخواست کرد : هرگونه موارد مشکوک در حوزه های مختلف جرم را از طریق شماره تماس۱۱۰با پلیس در میان بگذارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location