سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: ۱۶۹ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته در این استان به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شدند که در مجموع شمار بیماران بستری مثبت به ۱۷ هزار و ۱۳۲ نفر و در بخش سرپایی به ۴۲ هزار و ۱۹۹ نفر رسید.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری، افزود: همچنین با فوت چهار بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، آمار متوفیان استان از ابتدای شیوع این ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۱۵۶ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های این استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷۷ مورد بود که ۸۷ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اضافه کرد: در عین حال هم اینک ۲۲ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی این استان بستری هستند و وضعیت جسمی ۳۴ بیمار وخیم گزارش شده است.

دکتر طاهری درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان همدان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۷۶۳، بهار ۹۳۶، تویسرکان ۹۸۳، رزن ۷۳۹، درگزین ۲۷۴، فامنین ۳۰۸و کبودراهنگ ۹۹۳ نفر است.

وی افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۷۸ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۲۱۸ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۴۴۳ نفر نیز در شهرستان همدان به این ویروس مبتلا و بستری شده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location