سرخط خبرها

فرماندار نهاوند اختصاص 7 نقطه برای تبلیغات کاندیداهای شورای شهر در نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری با اعلام این خبر، اظهار کرد:  به منظور سهولت در تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شورای شهر هفت نقطه شهری با همکاری شهرداری در مراکز پر تردد شهر نهاوند  در نظر گرفته شده است.

وی گفت: برای تبلیغات داوطلبان و ستاد‌های تبلیغاتی نامزد‌های انتخابات می‌توانند از این سازه‌های تبلیغاتی برای نصب تبلیغات خود با رعایت قوانین و مقررات و در چارچوب آئین‌نامه‌های تبلیغاتی استفاده کنند.

فرماندار شهرستان نهاوند بر ضرورت رعایت اخلاق در انتخابات تأکید کرد و گفت: از نامزد‌ها و مسئولان ستاد‌های انتخاباتی آن‌ها تقاضا داریم در تبلیغات خود، مراقب منابع و امکانات شهری باشند و از آسیب زدن و خسارت به امکانات شهری خودداری کنند.

وی جلوگیری از تخریب سیما و منظر شهری در ایام انتخابات را ضروری دانست و افزود: افرادی که کاندیدای عضویت در شورای اسلامی شهر شده‌اند، قطعا باید دلسوز شهر باشد و از نازیبا کردن آن بپرهیزند.

ناصری با تأکید بر اینکه نصب پوستر‌ها و بنر‌های تبلیغاتی در مناطقی غیر از نقاط مشخص‌شده با کمک شهرداری، موجب هدر دادن وقت و هزینه کاندیدا‌های انتخابات می‌شود، تصریح کرد: در صورتی که پوستر و بنر‌های تبلیغاتی کاندیدا‌ها در جایی غیر از نقاط مشخص‌شده نصب شود، بلافاصله امحا شده و مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

وی گفت: شهرداری نهاوند با تمام توان در حال آماده‌سازی شهر برای تبلیغات انتخاباتی است و امیدواریم شاهد انتخاباتی پرشور در کنار رعایت انضباط و زیبایی شهر باشیم.

فرماندار شهرستان نهاوند بر خودداری از هر گونه تبلیغات زودهنگام از سوی کاندیداها تاکید کرد و افزود: هرگونه تبلیغات انتخاباتی زودهنگام و فعالیت‌های زیرپوستی و تشکیل جلسات و یارگیری با موضوع انتخابات تخلف محسوب می‌شود.

وی گفت: همه کاندیدا‌ها و طرفداران نامزد‌ها باید اخلاق انتخاباتی و برگزاری رقابت سالم را مدنظر قرار دهند تا با حضور حداکثری مردم، عزت و اقتدار نظام و انقلاب و کشورمان را در این دوره از انتخابات حساس به دشمنان نشان دهیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location