سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی از تحقق تأمین اعتبار محور چهار خطه نهاوند به سه راهی کنگاور پس از مدت ها انتظار خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی از تحقق تأمین اعتبار محور چهار خطه نهاوند به سه راهی کنگاور پس از مدت ها انتظار خبر داد و گفت: اجرای پروژه چهار خطه کردن محور نهاوند به سه راهی کنگاور کار بسیار مهمی است که باعث کاهش تصادفات در این محور حادثه‌خیز می‌شود.

وی با بیان اینکه با پیگیری‌های انجام شده در خصوص تأمین مالی پروژه احداث محور چهار خطه نهاوند به سه راهی کنگاور از محل ماده ۵۶، پروژه در مرحله معرفی شرکت مجری پروژه برای پرداخت اعتبار لازم قرار گرفت، افزود: شهرستان نهاوند دارای سه محور اصلی و حیاتی ارتباطی شامل محور نهاوند ـ آورزمان به ملایر، محور نهاوند ـ کنگاور ـ کرمانشاه و محور نهاوند ـ بروجرد است که طرح چهارخطه شدن قسمت‌هایی از این محورها انجام و بخش‌هایی نیز در دست اجراست.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی افزود: محور چهار خطه نهاوند به سه راهی کنگاور از راه های مهم مواصلاتی شهرستان و شاهرگ اتصال نهاوند به غرب کشور است.

شهبازی با بیان اینکه متاسفانه هرساله بخاطر استاندارد نبودن این جاده و تردد زیاد، عده ای از همشهریان و هموطنان را بخاطر سوانح رانندگی از دست می دادیم، ابراز امیدواری کرد: با توجه به تحقق اعتبار لازم، وزارت راه و شهرسازی و دستگاه های زیر مجموعه و متولی در استان و شهرستان هرچه سریعتر نسبت به تکمیل و احداث و اتمام عملیات این جادّه مهم اقدام کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location