سرخط خبرها

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند از نجات زن باردار عشایری توسط تیم کوهستان و واکنش سریع شهرستان نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی کیانی با اشاره به وضعیت اضطراری ایجادشده برای زن باردار عشایری، خاطرنشان کرد در ساعت۱۹:۳۰ شب گذشته طی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان گزارشی مبنی‌بر وضعیت اضطراری یک زن باردار عشایر در کوههای گرین ارائه شد.

وی افزود: با اعلام این خبر و انجام هماهنگی های لازم با مدیرعامل محترم، مسئول امداد و نجات شهرستان نهاوند به همراه یک تیم پنج‌نفره متشکل از نیروهای امدادکوهستان و واکنش سریع به منطقه کوهستانی گرین در شهرستان نهاوند اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان نهاوند، گفت: بعد از طی مسیر پرفراز و نشیب در ارتفاع ۱۸۰۰ متری کوه گرین نیروها توانستند به محل موردنظر رسیده و وضعیت زن باردار عشایر را مورد ارزیابی قرار دادند.

وی با بیان اینکه در ارزیابی اولیه مشخص شد فرد مورد نظر زن ۲۸ ساله بارداری است که به‌ علت دوری از شهر و قرار گرفتن در مسیر صعب‌العبور نیاز به کمک دارد که نجاتگران بعد از انجام اقدامات پیش بیمارستانی توانستند در یک عملیات ۴ ساعته طاقت‌فرسا وی را با استفاده از بسکت ودیگر تجهیزات امدادی به دامنه کوه منتقل و با آمبولانس جمعیت هلال‌احمر به بیمارستان علیمرادیان نهاوند اعزام نمایند.

کیانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات مسئول امداد وتیم پنج نفره اعزامی به کوهستان گرین، یادآور شد زن بار دار تحویل بیمارستان علیمرادیان گردید وحال عمومی ایشان نیز مطلوب است و عملیات مذکور نیز در ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته خاتمه یافت.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location