سرخط خبرها

«پارک نواری چهارباغ» نهاوند به عنوان یکی از طرح‌های گردشگری به مساحت ۲۳ هزار متر مربع توسط شهرداری این شهر بهره‌برداری شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، با حضور معاون عمرانی استاندار همدان، مدیرکل امور شهری و روستایی، شهردار نهاوند و تنی چند از مسئولان شهرستان «پارک نواری چهارباغ» در بلوار سردار سلیمانی با سرمایه ۵۵ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

شهردار نهاوند در این مراسم با بیان اینکه عملیات اجرایی این طرح از اوایل سال گذشته با هدف ایجاد فضای گردشگری در خروجی شهر نهاوند به کرمانشاه ایجاد شده است گفت: در این پارک که یکی از بهترین پارک‌های نواری غرب کشور است امکانات مختلف تفریحی و ورزشی برای تمام سنین طراحی و اجرا شده است.

محمد حسین‌پور گفت: در این طرح تاسیسات تفریحی مانند آب نمای کف خشک به مساحت ۲۰۰ متر مربع با ۱۵ میلیارد ریال، زمین فوتبال و اجرای چمن مصنوعی زنده یاد داریوش جهانیان با مشارکت اصغر جهانیان از خیرین شهرستان به مساحت ۸۰۰ متربع با ۵ میلیارد ریال، ایجاد پیست دوچرخه‌سواری به مساحت ۱۴۰۰ متر و اعتبار یک‌میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان و ایجاد زمین فوتبال ساحلی به مساحت ۸۰۰ متر مربع و یک‌میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های ما در شهرستان بالا بردن سرانه فضای سبز بود که در این زمینه طی سه سال گذشته و در دوران فعالیت بنده سه متر به سرانه فضای سبز شهرستان اضافه شده است افزود: نهاوند شهری است با قابلیت‌های گردشگری بالا که توجه به آن و ظرفیت‌های موجود ما را بر آن داشت این خطه را به مرکزی گردشگری تبدیل کنیم بنابراین در این راستا پروژه‌های گردشگری تعریف و اجرا شده‌اند.

شهردار نهاوند در پایان گفت: طی سه سال گذشته طرح‌های بزرگی مانند بام نهاوند، پیاده راه سعدی، ساماندهی مسیل با پشتیبانی و حمایت شورای شهر اجرا شده که به لحاظ اجرای طرح‌های شهری بی‌نظیر بوده است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location