سرخط خبرها

عضو برنامه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: براساس شرایط و وضعیتی که کشور و استان کردستان دارد تنها شخص آقای رئیسی با توجه به کارنامه‌ای که دارد می‌تواند منجی کشور باشد و تحول ایجاد کند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی شامگاه دوشنبه در اجتماع حامیان حجت‌الاسلام رئیسی در سنندج اظهار کرد: خداوند را شاکر هستم که بعد از 8 سال خدا این توفیق را به من داد که دوباره در بین مردم کردستان باشم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از عزیزان من را به عنوان نماینده هفتم مردم کردستان معرفی کرد، بنده خود را نه نماینده مردم سلحشور و شریف این استان، بلکه نوکر کرد و کردستان می‌دانم.

شهبازی تصریح کرد: من خود را خدمت‌گذار مردم کردستان می‌دانم و در کنار 6 نماینده این استان در مجلس حضور دارم.

وی اظهار کرد: امسال فرصت‌های خوبی را در بودجه 1400 داریم، امیدواریم دولت جوان و پرتحرک آینده با مدیران توانمند بتواند بیشترین بهره را از این ظرفیت برای استان‌ها و خاصتا کردستان کسب کند.

عضو کمیسیون برنامه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: باید از این فرصت به نفع مردم کردستان استفاده شود، همه به مشکلاتی که در این استان وجود دارد واقف هستند باید برای رفع آن تلاش شود.

وی گفت: جدای از 780 میلیارد تومان در حوزه محرومیت‌زدایی کردستان در بودجه 1400، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت تولید در این بودجه در نظر گرفته شده که باید از این ظرفیت استفاده کرد.

شهبازی خاطرنشان کرد: براساس توصیه‌های رهبر معظم انقلاب و توصیه‌ها و وصایای امام راحل دعوت جامعه به حضور پای صندوق‌های رأی یک ضرورت است و هر کس در حد توان باید در این راستا تلاش کند.

وی با بیان اینکه امام راحل و رهبری همواره مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات دعوت کرده‌اند، گفت: ملت ایران باید با عمل به این توصیه‌های الهی مشارکت حداکثری و آگاهانه، مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام بزند.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: براساس شرایط و وضعیتی که کشور و استان کردستان دارد تنها شخص آقای رئیسی با توجه به کارنامه‌ای که دارد می‌تواند منجی کشور باشد و تحول ایجاد کند.

وی اظهار کرد: آقای رئیسی از نظر اخلاقی انسانی بزرگ و فهیم و از نظر اجرایی و کاری فردی توانمند است، اعتقاد داریم وی می‌تواند با مجموعه مدیران و افراد پاکدست که به کار می‌گیرد تحول اساسی در قوه مجریه ایجاد خواهد کرد و خیلی از تنگناهای موجود در کشور با هدایت و مدیریت جهادی وی برطرف خواهد شد.

شهبازی در ادامه به توانمندی‌های استان کردستان هم گریزی زد و گفت: به عنوان کسی که 8 سال در این استان زندگی کرده است با توانمندی و ظرفیت‌های استان آشنایی داریم امیدواریم بتوانیم حرکت‌های خوبی برای استان انجام دهیم.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location