سرخط خبرها

رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند گفت: از ابتدای شروع طرح واکسیناسیون کرونا بیش از ۱۰ هزار دز واکسن در نهاوند تزریق شده است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علی‌احسان خویشوند با اعلام این خبر، اظهار کرد: از ابتدای شروح طرح واکسیناسیون کرونا برای گروه‌های هدف، برای بیش از ۱۰ هزار نفر از گروه‌های سنی اعلام شده در مرحله اول واکسن تزریق شده است.

وی افزود: به منظور اجرای طرح واکسیناسیون گروه‌های سنی اعلام شده 11 مرکز شامل چهار مرکز در سطح شهر نهاوند و هفت مرکز نیز در مراکز بخش‌ها و مناطق روستاهای بزرگ ایجاد شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان نهاوند گفت: تاکنون علاوه بر اجرای واکسیناسیون برای گروه‌های سنی ۷۵ و ۸۰ سال به بالا حدود ۶۵ درصد گروه سنی ۷۰ سال به بالا نیز از این خدمات برخوردار شده‌اند.

وی افزود: خوشبختانه تا کنون فاز اول واکسیناسیون برای اکثر افراد واجد شرایط اجرا شده است، البته در حال حاضر به دلیل نبود واکسن کار واکسیناسیون متوقف شده که آمادگی داریم به محض دریافت واکسن ادامه طرح را انجام دهیم.

خویشوند با بیان اینکه در صورت دریافت واکسن، کار واکسیناسیون برای افرادی که تاریخ اجرای مرحله دوم آنها فرا رسیده اجرا خواهد شد گفت: افرادی که تا کنون دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند به محض دریافت سهمیه شهرستان کار تزریق دوز دوم واکسن از طریق ارسال پیامک برای آنها اجرا خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location