سرخط خبرها

عصر امروز کارگروه توسعه شهری پایدار شهرستان نهاوند با ریاست فرماندار و با حضور شهردار ، رئیس شورای شهر ، نماینده نیروی انتظامی و سرمایه گذار با دبیری اداره صنعت معدن تجارت در محل سالن جلسات شهرداری تشکیل شد.

فرماندار نهاوند گفت : بازارچه جدید نهاوند که با چند ماه کار جهادی توسط همه دستگاه های اجرایی و با پشتیبانی فرمانداری بمنظور حفظ اشتغال بازار روز قدیم و ایجاد اشتغال جدید صورت گرفت یکی از اقدامات ارزنده ای است که در سایه همکاری بین بخشی و تلاش جمعی مدیران صورت گرفت.

ناصری افزود: امیدواریم با استقبال مردم و حمایت از این طرح بتوانیم زمینه رضایتمندی مردم را بیش از گذشته فراهم کنیم.

در ادامه این نشست رئیس اداره صنعت معدن تجارت اعلام کرد: این بازارچه تا هفته آینده با تمام امکانات و پیش بینی فضاهای لازم افتتاح می شود.

بیژن ترابیان گفت: در این مکان بیش از نود غرفه در نظر گرفته شده که از تمام گروه های اصناف با رعایت اولویت و مقررات نظام صنفی دعوت به همکاری شده است.

وی افزود: کالاهای تنظیم بازار شهرستان، استراتژیک اقتصاد مقاومتی و عرضه مایحتاج عمومی نیز بدلیل دسترسی همگانی پس از افتتاح به این مکان انتقال خواهد یافت.

ترابیان گفت: بنابر مصوبه کارگروه تنظیم بازار در این مکان کالاها و خدمات با تخفیف و کیفیت مناسب با نظارت مستقیم بازرسان اداره صنعت معدن تجارت و مرکز بهداشت و دامپزشکی عرضه خواهد شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location