سرخط خبرها

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند گفت : با راه‌اندازی ۲ بازارچه دستفروشی در مرکز شهر نهاوند با مشکل سد معبر دستفروشان در خیابانهای مرکز شهر برخورد جدی می‌شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین،  عباس آزادبخت با بیان اینکه تاکنون مکانی برای ساماندهی دستفروش‌ها در شهر نهاوند وجود نداشته ، گفت: به خاطر بحث اقتصادی و معیشت این افراد ، با نوع فعالیتشان مقابله جدی نشده و ملاحظه هم شده است، اما در حال حاضر با راه‌اندازی 2 بازارچه، دیگر قابل قبول نخواهد بود که دستفروشی در مناطق ممنوعه مرکز شهر که شهرداری اعلام کرده، فعالیت داشته باشد.

وی در ادامه بیان کرد: هزینه تحویل غرفه‌ها به دستفروشان مناسب و زیرساخت‌های لازم فراهم شده است و دیگر قابل قبول نیست که بساط سدمعبر در نقاط ممنوعه شهر گسترده شود و در صورت مشاهده با افراد مقابله و برخورد جدی می‌شود. آزادبخت به دستفروشان شهر توصیه کرد تا در موعد مقرری که اعلام شده، نسبت به ثبت‌نام، اقدام کنند.

حسین پور شهردار نهاوند نیز در این رابطه بیان کرد: با راه‌اندازی ۲ بازارچه و عقد قرارداد بیش از ۸۵ دستفروش شناسایی شده است که پس از انجام مراحل ثبت‌نام غرفه ها تحویل داده می‌شود که امیدواریم با راه‌اندازی بازارچه مشکل سدمعبر شهر نهاوند تا نیمه تیرماه حل شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location