سرخط خبرها

رئیس مجمع خیرین بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند با بیان اینکه در پویش در رگان تو خون می شوم تا کنون 294 میلیون تومان کمک مردمی جمع آوری شده است، گفت: احداث مرکز انتقال خون نهاوند نیازمند 750 میلیون تومان اعتبار است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، افسون علیمرادیان در جمع خبرنگاران با اشاره ضرورت استقرار پایگاه ثابت انتقال خون در شهرستان نهاوند با توجه به جمعیت و همچنین فاصله از مرکز استان، تصریح کرد: در حال حاضر نیاز شهرستان نهاوند در بحث فراورده های خونی به سبب عدم وجود بانک انتقال خون از شهرستان ملایر و مرکز استان تامین می شود که همین امر موجب تحمیل هزینه اضافی برای بیماران و یا گاها مرگ بیماران در انتظار خون می شود.

وی گفت: با توجه به محدودیت های موجود پس از مشورت و بررسی های لازم کمپین « در رگان تو خون می شوم» در بستر فضای مجازی راه اندازی شد تا بتوانیم با کمک مردم یک مرکز مستقل برای حفظ کرامت انسانی مردم شریف شهرستان در محل بیمارستان آیت الله علیمرادیان ایجاد کنیم.

رئیس بنیاد خیریه علیمرادیان ادامه داد: در راستای اجرای این پویش تا کنون294 میلیون تومان از محل نیات خیر هموطنان خصوصا همشهریان نهاوندی جمع آوری شده تا با همت مردم نیک اندیش شهرستان بتوانیم فضای مورد نیاز و مورد تایید سازمان انتقال خون را در بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند احداث کنیم.

af1

وی گفت: برای ساخت این مرکز با توجه به استانداردهای سازمان انتقال خون نیازمند 280 متر مربع فضا برای بخش پذیرش، اداری و تاسیسات هستیم که این مهم با توجه به برآورد هزینه صورت گرفته نیازمند 700 تا 750 میلیون تومان اعتبار است.

رئیس مجمع خیرین بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند، گفت: خوشبختانه اخیرا خیر نیک اندیش نهاوند «مریم شهبازی» خواهر  مرحوم «علیرضا شهبازی» که از پرسنل بخش رادیولوژی بیمارستان آیت الله علیمرادیان بودند مبلغ 150 میلیون تومان جهت کمک به احداث این مرکز در نظر گرفته اند که مقرر شده طی دو مرحله به حساب مجمع خیرین بیمارستان واریز کنند.

وی خاطرنشان کرد: از آنجا که این نیاز برای همه همشهریان قابل لمس است خوشبختانه هر کس با هرچه که در توان داشته و دارد اعلام آمادگی جهت همراهی با این کمپین کرده و قول ها و اقدامات مساعدی در راستای تامین مصالح رایگان، خاک برداری، انجام نقشه کشی و غیره صورت گرفته است لذا امیدواریم این همبستگی ها موجب آسایش هرچه بیشتر عموم مردم شهرستان شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location