سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند حضور مردم در انتخابات توطئه دشمنان را خنثی کرد، گفت: تولید واکسن ایرانی نشاندهنده توانایی دانشمندان جوان کشور است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی مغیثی در خطبه های این هفته نماز جمعه نهاوند گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات باعث ناراحتی و ناامیدی دشمنان شد. وی اظهار داشت: دشمنان همواره در حال توطئه هستند و برنامه های زیادی برای تحریم انتخابات داشتند ولی حضور مردم در روز جمعه نقشه های آنها را نقش بر آب کرد.

امام جمعه نهاوند ادامه داد: با وجود همه مشکلات مردم حماسه خلق کردند و انشاالله دولت آیت الله رئیسی بتواند مشکلات معیشتی را حل کند و امید را به مردم برگرداند.

وی در بخش دیگری از خطبه ها به ادعای حقوق بشری آمریکایی ها اشاره کرد و افزود: مسدود کردن سایت های مذهبی و مربوط به جبهه مقاومت بار دیگر نشان داد دشمنان فقط شعار آزادی بیان و دفاع از حقوق بشر سر می دهند در حالی که خودشان ناقض حقوق بشر هستند.

حجت الاسلام مغیثی به حادثه هفتم تیرماه اشاره کرد و گفت: شهید حیدری تنها شهید غرب کشور در حادثه هفتم تیرماه است و باید قدر این شهید والامقام را بدانیم. وی بیان کرد: مراسم شهدای هفتم تیرماه روز دوشنبه در مصلی نهاوند برگزار می‌شود.

امام جمعه نهاوند به تولید واکسن کرونا اشاره کرد و اظهار داشت: این تلاش دانشمندان جوان ایرانی برای تولید واکسن بسیار مهم و شوق آفرین است و باعث شگفتی جهانیان شده است.

وی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب امروز واکسن ایرانی تزریق کردند که نشان دهنده اطمینان ایشان به دانشمندان کشور و واکسن ایرانی است و قدردانی از زحمات این محققان کشور است که توانایی های بالایی دارند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location