سرخط خبرها

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان، گفت: شمار مبتلایان به کرونا در شهرستان نهاوند به 2315 نفر رسید.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، محمد طاهری در جمع اصحاب رسانه، اظهار کرد: براساس آخرین آمارها از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون ۲ هزار و ۲۵۳ نفر در استان همدان براثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند. 

وی اظهار داشت: همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته با شناسایی ۱۰۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۱۸ هزار و ۱۸۸ و بیماران سرپایی مثبت به ۴۴ هزار و ۹۲۸ نفر رسید.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان اظهار داشت: تعداد مراجعان سرپایی به اورژانس بیمارستان‌های استان با علائم تنفسی مشکوک به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته ۳۴۵ مورد بود که ۵۳ نفر از مراجعان به بیمارستان ها در بخش عادی بستری شدند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: ۱۰ بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی.سی.یو مراکز درمانی استان بستری هستند و در مجموع وضعیت جسمی ۳۰ بیمار بستری در بیمارستان های استان وخیم گزارش شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان درباره آخرین وضعیت بیماران کرونایی در شهرستان‌های استان نیز گفت: شمار بیماران کرونایی بستری(از ابتدای همه گیری ویروس کرونا تاکنون) در بیمارستان‌های اسدآباد ۸۰۳، بهار ۹۷۸، تویسرکان یک هزار و ۲۲، رزن ۷۷۲، درگزین ۲۸۸، فامنین ۳۱۸ و کبودراهنگ یک هزار و ۲۵ نفر است.

دکتر طاهری افزود: همچنین تاکنون سه هزار و ۲۸۶ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۳۱۵ نفر در نهاوند و ۶ هزار و ۹۵۴ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده اند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location