سرخط خبرها

استاندار همدان با تاکید بر اینکه بخش صنعت و معدن در رشد اقتصادی همدان نقش ویژه دارد گفت: توانمندی و ظرفیت های این بخش مهم نیازمند رویکرد اندیشمندانه است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سیدسعید شاهرخی با صدور پیامی روز صنعت و معدن را به فعالان این عرصه تبریک گفت و خاطرنشان کرد: ۱۰ تیر ماه به عنوان روز صنعت و معدن، فرصت مناسبی است تا به مهم‌ترین بخش اقتصاد یعنی صنعت و معدن، توجهی اندیشمندانه شود زیرا این بخش در مقام عامل مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص ملی و درآمد سرانه، نقش بسزائی دارد.

وی اظهار داشت: استان همدان دارای توانمندی‌های صنعتی و معدنی فراوانی است که باید با نگاه اندیشمندانه، علمی و تعامل زمینه شکوفایی هرچه بیشتر و روزافزون صنعت و معدن فراهم شود تا بتوانند در رشد اقتصادی کشور و پشت‌ سر نهادن تحریم‌های ظالمانه نقش موثری ایفا کند.

استاندار همدان روز صنعت و معدن را به تمام صنعت‌گران جهادی استان، به خصوص فعالان اقتصادی، تولیدکنندگان و کارگران زحمت‌کش استان همدان، تبریک گفت.

یک هزار و ۶۶ واحد صنعتی و معدنی در پهنه استان همدان مشغول فعالیت هستند و در سال گذشته با صدور یک هزار و ۵۰۰ جواز تاسیس مقدمات کار برای اضافه شدن واحدهای جدید به جمع صنایع این منطقه فراهم شد. 

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location