سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند از اجرای 20 عنوان برنامه فرهنگی همزمان با هفته عفاف و حجاب در نهاوند خبر داد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ علی مختاری فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در شورای فرهنگ عمومی این شهرستان اظهار داشت: سه موضوع مهم که مورد تائید قرارگاه شهرستانی است؛ عفاف و حجاب ، تحکیم خانواده و ازدیاد جمعیت ( ترویج ازدواج و فرزند آوری) می باشد.

وی افزود : شعار امسال در هفته عفاف و حجاب ، "حیای زن، عفت مرد و عفت مرد،حیای زن" می باشد.

وی تصریح کرد: در هفته عفاف و حجاب بیش از ۲۰ عنوان برنامه در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند عنوان کرد : در هفته عفاف و حجاب از خانمهای باحجاب ادارات تجلیل خواهد شد.

عفاف و حجاب یک مسئله ی ملی و مذهبی است

حجت الاسلام والمسلمین بهرام یوسفی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نهاوند در شورای فرهنگ عمومی شهرستان بیان داشت: بحث عفاف و حجاب یک مسئله ی ملی و مذهبی است که ریشه ی چندین هزار ساله دارد و جزء ضروریات دین ماست.

وی افزود: با توجه به شکل گیری رسانه ها و فضاهای جدید ریشه ی بزرگترین آسیب ها در این حوزه هاست و اگر ما میخواهیم این مسائل را حل کنیم باید در حوزه ی خانواده کار کنیم که خانواده ها در این فضا ها حضور دارند و خانواده است که جلوی این بدحجابی ها و آسیب ها را بگیرد.

وضعیت کرونایی نهاوند نارنجی است

علی احسان خیشوند مسئول شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند در جلسه شورای فرهنگ عمومی بیان داشت : شهرستان نهاوند در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد و این شهرستان به دلیل معین بودن با شهرستانهای کرمانشاه ، لرستان ، مرکزی است که وضعیت کرونایی آنها قرمز است و این یک تهدید برای شهرستان نهاوند است.

وی افزود : موارد مشکوک ما یک شیب رو به بالا دارد اما ما در شرایط ثابتی طبق نتایج آزمایشگاهی هستیم.

خویشوند در ادامه با اشاره به واکسیناسیون جامانده های کرونا گفت: دوز دوم واکسیناسیون جامانده های بالای ۷۰ سال را در دستور کار داریم و این کار در حال انجام شدن است.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location