سرخط خبرها

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند، گفت: کتاب خنده با لب های تو نوشته اسدالله حیدری رونمایی شد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، به مناسبت فرارسیدن روز قلم مدیر، کارکنان و تعدادی از شعرا و نویسندگان نهاوند با حضور در دفتر امام جمعه شهرستان تجدید دیدار و میثاقی دوباره با ارمان های انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری داشتند.

همچنین  آئین رونمایی از کتاب خنده با لب های تو نوشته اسدالله حیدری در دفتر امام جمعه محترم برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم امیر بحیرایی ضمن خیر مقدم به مدعوین محترم و تسلیت به مناسبت شهادت امام رضا (ص) اظهار داشت: شهرستان نهاوند جدا از قدمت تاریخی خود در حوزه فرهنگ و هنر بالخص در حوزه شعر و ادبیات پیشکسوتان بزرگی را داشته و دارد که سرآمد زمانه خود بودن با وجود چنین پتانسیل و ظرفیتی در این شهرستان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان متولی این امر سعی دارد با حمایت از نشر و انتشار کتاب های بومی و منطقه ای از ظرفیت ها و پتانسیل های حوزه قلم و ادبیات شهرستان جهت معرفی و مطالعه کتابخوانی استفاده نمائید.

وی در زمینه ادبیات طنز افزود: جامعه پویا جامعه ای پرنشاط و شاداب است بدین منظور و برای رسیدن به جامعه ای زنده و پویا اشعار طنز و شاعران طنز پرداز جایگاه ویژه ای دارند و با حمایت از این عزیزان می توان برای رسیدن به چنین فضای امیدوار بود.

در ادامه حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ضمن خیر مقدم به مدعوین محترم جایگاه ادبیات و شعر را با وجود هجمه های غربی در رسانه هایی چون فضای مجازی حائز اهمیت دانست و اظهار کرد: که دشمنان با ابزاری چونان ماهواره فضای فرهنگی خانواده و جوانان و نوجوانان را مورد هجوم قرار داده و همین مسئله مسئولیت متولیان فرهنگ و هنر شهرستان را بیشتر می کند.

وی افزود: می توانند با تجلیل و تقدیر از اساتید در این حوزه موجب تقویت و بالندگی در این حیطه فرهنگی شد.

در ادامه چند تن از عزیزان پیشکسوت در حوزه شعر و ادبیات به خواندن اشعار خود پرداختند و در پایان  مراسم  از کتاب خنده با لب های تو  نوشته اسدالله حیدری (برکه ) رونمایی و از این شاعر طنز پرداز تجلیل  شد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location