سرخط خبرها

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند با تاکید بر اینکه تهدید علیه بهداشت عمومی جرم محسوب می شود، گفت: با متولیان برگزاری جشن افتتاحیه بام نهاوند به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برخورد قانونی می‌کنیم.

 

به گزارش ما مکلف به اجرای قانون هستیم و مصوبات ستاد ملی ، استانی و شهرستانی کرونا  جزء قوانین بوده و لازم الاجراست.

وی افزود : در قانون مجازات اسلامی صراحتاً تهدید علیه بهداشت عمومی جرم تلقی شده است و از آن جایی که کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان نهاوند معتقدند هرگونه اجتماعی، بدون رعایت پروتکل‌ها تهدید علیه جان مردم است، با توجه به مراسم افتتاحیه بام نهاوند که با حضور جمعیت زیادی از مردم بدون رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد این اقدام یک جرم محسوب می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان نهاوند بیان داشت : یک روز پس از برگزاری مراسم جشن افتتاحیه بام نهاوند با توجه به گزارش شبکه بهداشت و درمان و گزارشات مردمی پس از دریافت استعلام از مراجع ذیربط علیه متولیان برگزاری مراسم افتتاحیه بام نهاوند به دلیل تهدید علیه بهداشت عمومی اعلام جرم گردید و پس از تشکیل پرونده موضوع در مراجع قضایی در حال بررسی است.

آزادبخت با تاکید بر اینکه در برخورد با تخلف‌ها هیچ گونه تعارف و ملاحظه‌ای وجود ندارد، گفت: امیدواریم مردم و مسئولین ضمن احترام به قوانین و مقررات در راستای حفظ سلامتی جامعه، در کنترل این بیماری، همکاری کنند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location