سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، گفت: اتاق اصناف نهاوند به فروشندگان بدحجاب تذکر دهد.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، فرمانده سپاه ناحیه نهاوند در اولین جلسه قرارگاه شهرستانی امام کاظم (ع) که به ریاست فرماندار و با حضور سایر اعضای دستگاه های ذیربط در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد ، اظهار کرد: در سال جاری سه برنامه محوری با عناوین ترویج عفاف و حجاب، فرزند آوری و ازدیاد جمعیت و تثبیت و تحکیم خانواده در قالب قرارگاه امام کاظم (ع‌) به صورت شهرستانی پیگیری و دنبال خواهد شد.

سرهنگ علی مختاری گفت: این قرارگاه به صورت شهرستانی که ریاست آن فرمانداری و دبیر آن سپاه ناحیه با حضور کلیه ادارات فرهنگی و ذیربط می باشد.

وی در خصوص اجرای ویژه‌برنامه‌های هفته عفاف و حجاب گفت: این هفته امسال با شعار «حیای زن، عفاف مرد» از ۱۹ تا ۲۵ تیر برگزار می‌شود که در تاریخ ۲۱ تیرماه برنامه ویژه تحکیم خانواده در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه نهاوند به اجرای برنامه‌های در نظر گرفته شده برای هفته حجاب و عفاف اشاره کرد و افزود: تجلیل و سرکشی از فعالان حوزه حجاب، خرید چادر و هدیه آن به دخترانی که به سن تکلیف رسیده‌اند از جمله این برنامه‌ها خواهد بود.

وی افزود: یکی از مباحث مد نظر برای اشاعه فرهنگ حجاب و عفاف در سطح جامعه بحث چهره به چهره است که در این زمینه طرحی با عنوان «دختران حاج قاسم سلیمانی» اجرا می‌شود که بر اساس آن جمعی از بانوان و دختران به صورت چهره به چهره به تبلیغ حجاب می‌پردازند.

مختاری وجود فروشندگان بدحجاب در پاساژها را از دیگر معضلات شهرستان عنوان کرد و افزود: متاسفانه این موضوع چهره ناخوشایندی به چهره عفاف و حجاب شهرستان داده که لازم است از سوی اتاق اصناف به آنان تذکر داده شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location