سرخط خبرها

فرماندار نهاوند، گفت: برای ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی از ظرفیت تشکل های مردمی استفاده شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری در جلسه قرارگاه شهرستانی امام کاظم(ع) با محوریت ترویج عفاف و حجاب، تثبیت و تحکیم خانواده، فرزند آوری و ازدیاد جمعیت، اظهار کرد: برنامه هایی که در حال برگزاری است کار فرهنگی و چهارچوب خاص خود را دارد و یک نقطه شروع و یک نقطه پایان در کار خود دارند، که باید برای آن وقت گذاشت که با شعار و تک روی به جای نخواهد رسید.
جلساتی که ۴۵روز یکبار باید برگزار شوند هر ۱۵ روز یکبار باید جلساتی تشکیل شود و گزارش کار داشته باشند که در زمان معین و برگزاری جلسات ۴۵ روزه عملکردهای خود را ارائه دهند.

وی گفت: اداره تبلیغات اسلامی، آموزش و پرورش و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به جمعیتی که در خود دارند باید در این زمینه محوریت را بر عهده داشته باشند.

فرماندار نهاوند، افزود: به اعضای کار گروه بسنده نشود و اعضای فعال تری هم که در این رابطه برنامه ها و ایده های جدیدتری دارند استفاده شود.

وی تصریح کرد: بیش از هفتاد تا هشتاد درصد جمعیت را سالمندان تشکیل دادند که باید برای آن برنامه و وقت گذاشته شود، برای همین مبلغ وام ها ی ازدواج را بیشتر کردند برای ازدواج آسانتر جوانان و تشکیل خانواده که میتواند کمک شایانی به ازدیاد جمعیت باشد.

ناصری در پایان تصریح کرد: تشکیل این سه کار گروه توسط سپاه موضوع مهمی است که یک زنجیر بهم پیوسته میباشند و مکمل یکدیگرند، این سه کار گروه چارچوب های خاص خود را دارند. که مطمئناٰ خروجی خوبی در سطح شهرستان دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location