سرخط خبرها

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، گفت: عفاف و حجاب یکی از مسائل مهم کشور است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ علی مختاری در جلسه قرارگاه شهرستانی امام کاظم(ع) با محوریت ترویج عفاف و حجاب، تثبیت و تحکیم خانواده، فرزند آوری و ازدیاد جمعیت به ریاست ناصری فرماندار شهرستان نهاوند وحجت الاسلام یوسفی، حجت الاسلام محبی، و سرهنگ مختاری و با حضور اعضا در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد، گفت: جلسات 45 روز یکبار برگزار میشود با محور کارسازمانی، گفتمان، فرهنگ سازی میباشد. یکی از موضوعات مهم ما بحث عفاف و حجاب است که شعار آن هم حیای زن و عفت مرد. و حیای مرد عفت زن میباشد.

وی گفت: برنامه های متنوعی در سطح پایگاه مقاومت پیش رو است که در روز ۲۱ شروع میشود یک موکب حضرت زهرا در مرکز شهر خواهیم داشت، مشاوره برای جوانان و پرسش و پاسخ ها، سه روز آخر هفته تا ساعت ۱۸ ادامه دارد، و یک برنامه درون سازمانی با رعایت پروتکل ها ی بهداشتی، تجلیل از بانوان محجبه ادارات، بحث امربه معروف و نهی از منکر، اهدای چادر، و نمایشگاه عکس و مقالات و پوستر برای آرایشگاههای اسلامی و موضوع غدیر تا قربان را درسطح شهرستان داریم.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، گفت: تشکیل سه کار گروه: که اولین کارگروه بحث عفاف و حجاب است توسط، مسئول آموزش و پرورش، با موضوع اقدامات اجرایی تیم های امربه معروف، بازرسی از اصناف و حوزه ها، ناجا و راهور، منشور عفاف و حجاب، تولید محتوا، سالم سازی محیط باشگاههاست.

وی افزود: دومین کارگروه ترویج فرزند آوری و ازدیاد جمعیت است، توسط، مسئول مرکز بهداشت، با موضوع اغنا سازی تولید محتوا، ترویج ازدواج آسان، تهیه جهیزیه و مشکلات ناباروری در زوج ها، ویزیت رایگان است.

سرهنگ مختاری گفت: سومین کارگروه ترویج و تحکیم خانواده است توسط مسئول دادگستری با موضوع مراکز مشاوره قبل و بعد از ازدواج، فعال شدن مراکز بهزیستی و رفع مشکلات مالی زوجها، رفع مشکلات بهزیستی.

وی گفت: چند برنامه در سطح شهرستان در حال برگزاری است، که اولین موضوع آن بحث جولان دادن اراذل و اوباش و پاتوق دختر و پسراست که باید در دستور کار قرار بگیرد. برخورد جدی با ناهنجاریها و موتوری ها و خانم های راننده بدحجاب است. حیوان گردی ها دهن کجی و هنجارشکنی است در پارک ها و سرابهاست.

فرمانده سپاه ناحیه نهاوند، گفت: موضوعی که به اتاق اصناف برمیگردد، نارضایتی ها در سطح بازار است که بسیاری از اغلام وارداتی است و تصاویر روی جلدها نامتعارف است دوم اینکه جلوی مغازه های که لباس های زنانه فروشی است چادر نیست، استفاده از فروشندگان مرد برای لباس فروشی های زنانه استفاده از خانم های بدحجاب برای فروشندگی در سطح شهرستان باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی گفت: از شهرداری هم انتظار میرود به مدت ۳روز دوازده عدد غرفه دو متری در شهر مستقر کنند به اسم موکب حضرت زهرا برای فروش وسایل مذهبی و ارائه خدمات پزشکی و...

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location