سرخط خبرها

امام جمعه نهاوند، گفت: عفاف و حجاب جامعه را از انحراف حفظ مي كند.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان ضمن تبریک هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: عفاف و حجاب نه تنها آیه و روایت دارد بلکه یک امر فطری است و برهنگی و بدحجابی سوغات غربی هاست.

وی افزود: عفاف و حجاب جامعه را از انحراف حفظ مي كند و آنچه که می تواند جامعه را از خطر آسیب های اجتماعی در امان بدارد، رعایت اصل عفاف و حجاب است.

امام جمعه نهاوند تصریح کرد: دشمن از طريق رواج فرهنگ بي بند و باري كه از طريق بي حجابي در جامع رواج مي يابد در صدد مبارزه فرهنگي با جمهوري اسلامي است و رعايت اين مهم يكي از نيازهاي لازم و ضروري براي جامعه است و انتظار مي رود كه خانواده ها به اين موضوع با حساسيت بيشتري برخورد كنند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به روایتی از حضرت امام جواد (ع) گفت: هرکس کار خیری انجام بدهد اجر و مزد آنرا از خداوند متعال خواهد گرفت و هرکس کار بدی انجام دهد به عقوبت آن گرفتار خواهد شد.

حجت الاسلام مغیثی در باب احسان و انفاق بیان داشت: در قرآن بارها سفارش شده که در کارهای خیر عجله کنید و از هم سبقت بگیرید.

وی در خاتمه ضمن ارج نهادن به اقدام خیرین در کمک به پیشرفت علم و دانش گفت : سخاوتمندان برای اجر اخروی و آثار متأخر کار خیر از مال خود در این دنیا می گذرند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location