سرخط خبرها

فرماندار نهاوند، گفت: یک میلیارد تومان اعتبار برای دیوار کشی مدارس در نظر گرفته شده است.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، مراد ناصری در شورای آموزش و پرورش شهرستان اظهار داشت : مدیران دستگاهها ازجمله آموزش و پرورش از مجریان و نیروهای ستاد انتخابات در نهادهای خود که در جریان برگزاری انتخابات حضور و مسئولیت داشته اند، قدردانی کنند.

وی در ادامه با اشاره برگزاری امتحانات پایان ترم مدارس گفت : امتحانات پایان ترم مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی به خوبی برگزار شد و گزارشی مبنی بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در زمان امتحانات نداشتیم .

فرماندار نهاوند، گفت: در خصوص ثبت نام دانش آموزان پیش دبستانی در سطح شهرستان بیان داشت : بخشداران و دهیاران پای کار باشند و دانش آموزان پیش دبستانی را شناسایی و کمک کنند که همه ی این دانش آموزان درسامانه ثبت نام کنند .

وی با اشاره به اینکه برخی از مدارس حصار و دیوار ندارند و این مهم میتواند برای دانش آموزان خطر ساز شود ، اظهار داشت : حصار مدارس یکی از مهمترین کارهایی است که باید انجام شود و تعدادی از مدارس این شهرستان حصار و دیوار ندارند که این کار به کمک نوسازی مدارس انجام می شود و برای این کار یک میلیارد تومان در نظر گرفته شده است .

ناصری گفت : در صورت مساعد بودن شرایط کرونایی در شهرستان و فضا برای فعالیت های ورزشی، مجوز بازگشایی سالن های ورزشی را صادر خواهیم کرد .

وی در خاتمه افزود : در بحث شهریه ها افزایشی نداشته ایم و با مدیران مدارس متخلفی که هزینه ها را افزایش دهند، برخورد می کنیم .

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location