سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: همدلی و وحدت رمز توسعه و پیشرفت شهرستان نهاوند است.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی در کمیته برنامه ریزی شهرستان اظهار داشت : با وجود شرایط سخت اقتصادی و تحریم ها و همچنین در این دو سال اخیر وجود کرونا ویروس اقدامات خوبی در شهرستان انجام شده است.

وی افزود: اختلافات را کنار گذاشته و به فکر خدمت به مردم باشید و با صبوری ، همه ی تلاش خود را برای پیشرفت و توسعه ی شهر و خدمت به مردم بگذارید و صاحبان حواشی را طرد کنید.

وی تصریح کرد: برای اینکه خروجی بهتری جهت توسعه شهرستان داشته باشیم باید انرژی مدیران از حواشی اختلاف ها به سمت وحدت و همدلی هدایت شود.

شهبازی گفت: از ظرفیت خیرین برای پیشرفت و توسعه ی شهرستان استفاده کنید.

نماینده مردم نهاوند در بحث اعتبارت بیان داشت: بیشترین اعتبارات را از وزارت های بهداشت و نیرو گرفته ایم و این اعتبارات برای سد گرین و بیمارستان های شهرستان بوده است.

وی افزود: از طریق ماده ۵۶ برای سد گرین۱۷۷ میلیارد تومان جذب شده و انتظار می رود تا سه سال آینده این پروژه به اتمام برسد و مردم نهاوند به آرزوی چندین ساله شان برسند.

وی تصریح کرد: اعتبار ۳میلیاردتومان برای تامین آب روستاهای بالادست گاماسیاب جذب شده، همچنین برای تجهیز اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان نیز ۵۰۰ میلیون تومان جذب شده‌ است.

شهبازی بیان داشت: اعتبارات خوبی برای شهرداری نهاوند گرفته شد و پیگیر هستیم که اعتباراتی هم برای شهرداریهای گیان ، برزول و فیروزان گرفته شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location