سرخط خبرها

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلات دامداران در بخش تأمین نهاده‌های دامی، دولت باید برای حل مشکل دامداران تصمیم قاطعی بگیرد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، علیرضا شهبازی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دولت در قالب کمک و جبران کم‌کاری‌ها امکاناتی را در اختیار دامداران قرار دهد.

وی گفت: در شرایط کنونی برخی دنبال عدم تعادل در بازار نهاده‌های دامی هستند که باید با آنان برخورد شود.

شهبازی تصریح کرد: در صورت کم‌توجهی به مسائل دامداران، مشکلات زیادی دامنگیر کشور می شود و ما در آینده به واردکننده محصولات دامی تبدیل خواهیم شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس تاکید کرد: دولت در شرایط کنونی که وضعیت سختی برای دامداران به‌وجود آمده در قالب کمک و جبران این مسائل باید امکاناتی را در اختیار آنان قرار دهد.

وی در خصوص گرانی نهاده‌های دامی، بیان کرد: نمایندگان مجلس به دنبال حل مشکل هستند و در این رابطه به وزارت جهاد کشاورزی هم تذکر داده‌اند ضمن اینکه تا حل مشکل موضوع را رها نخواهیم کرد.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مشکلات یاد شده، هفته آینده با ملاقات با وزیر جهاد کشاورزی از نزدیک خواستار توجه جدی‌تر آنان به رفع مسائل و تنگناهای دامداران خواهم شد.

شهبازی خاطرنشان کرد: برخی از فضای موجود برای تامین منافع خود سوء استفاده کرده و نمی گذارند بازار نهاده‌های دامی به تعادل برسد که لازم است با آنان برخورد شود.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location