سرخط خبرها

معاون اجتماعی پلیس استان همدان گفت که به طور میانگین روزانه ۲۴۰ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی در سطح استان جریمه و اعمال قانون می شود.

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، حسین بشری با اعلام این خبر و با اشاره به محدودیت های پیش بینی شده براساس رنگ بندی وضعیت همه گیری کرونا، اظهار داشت: خودروهای غیر بومی در صورت ورود به استان همدان هر ۲۴ ساعت یکبار جریمه می شوند که با توجه به هشدارهای متعدد صادره و مصوبات ستاد کرونا این جریمه ها قابل بخشش نیست.

وی خطاب به مالکان و رانندگان خودروهای غیر بومی تاکید کرد: با توحه به مصوبات ستاد ملی کرونا و اعمال ممنوعیت های ویژه ترددی، از سفر به استان همدان خودداری کنند.

این مقام انتظامی استان همدان افزود: مقرارت منع تردد شبانه نیز کماکان به قوت خود باقی است ضمن اینکه عوامل پلیس راه و راهور در تعطیلات پایان هفته نظارت بیشتری بر تردد خودروها دارند.

بشری همچنین به اهالی استان همدان که دارای خودرو با پلاک تهران یا دیگر استان ها هستند نیز توصیه کرد از تردد های غیر ضروری در سطح شهر خودداری و در صورت ضرورت تردد مدارک لازم که نشان‌دهنده سکونت آنها در همدان باشد، را به همراه داشته باشند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location