سرخط خبرها

فرمانده انتظامي شهرستان "نهاوند" از اجراي طرح عملياتي مبارزه با سارقان وسايط نقليه و دستگيري 12سارق و کشف 9 دستگاه موتورسيکلت سرقتي در اين شهرستان خبر داد.

 

 

به گزارش فریاد نهاوند آنلاین، سرهنگ احمد ساکي در تشريح اين خبر بيان داشت: پليس نهاوند با استفاده از توان و ظرفيت هاي سازماني و قانوني و تشکيل تعداد 10 اکيپ ويژه تجسس و گشت هاي فعال، طي يک هفته گذشته طرح عملياتي مبارزه با سارقان وسايط نقليه و سرقت هاي خرد همچنين طرح عملياتي کنترل سارقان حرفه اي و سابقه دار را با هماهنگي و دستور مقام قضائي و با ورود به مخفيگاه سارقان در سطح شهرستان اجرايي کرد.

وی افزود: در پي اين اقدامات پليسي توسط يگان هاي اجرايي شهرستان، 7 سارق حرفه اي و سابقه دار موتورسيکلت و 5 نفر در خصوص سایر سرقت ها دستگير و 9 دستگاه موتورسيکلت سرقتي کشف شد که متهمان در بازجويي هاي فني، به 11 فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان نهاوند در پايان با اشاره به اهميت مشارکت هاي عمومي در امر پيشگيري از سرقت، به شهروندان توصيه کرد: نسبت به رعايت نکات ايمني موثر در پيشگيري از سرقت وسايل نقليه، نصب دوربين هاي مدار بسته، استفاده از قفل و درب هاي محکم و مطمئن، عدم نگهداري پول نقد و طلا و جواهر در منزل اهتمام داشته و هر گونه موارد مشکوک را بلافاصله از طريق تلفن تماس 110 به پليس گزارش دهند.

نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location