سرخط خبرها

صبح امروز یک فروند هواپیمای باربری 707 حامل گوشت برای کمک در طرح مردمیاری و کمک به اقتصاد کشور عزیزان ایران، از مبدا بیشکک قرقیزستان، اقدام به فرود اضطراری در فرودگاه فتح البرز کرد که هنگام فرود، از باند خارج شد و پس از برخورد به دیوار انتهایی باند، دچار آتش سوزی شد.

این هواپیما 16 سرنشین داشته که از این تعداد فقط یک نفر زنده مانده و 15 نفر جان خود را از دست داده اند. از 15 جسد منتقل‌شده به پزشکی قانونی استان البرز، 10 نفر شناسایی شدند و 5 نفر نیز در حال شناسایی هستند.

گفتنی است بین 10 جسد شناسایی‌شده، یک زن حضور دارد.

طبق اطلاعات واصله تاکنون دو نفر از شهدای شناسایی شده این حادثه به نام های سعید قاسمی و داوود ذوالفقاری از فرزندان برومند شهرستان نهاوند و دو تن دیگر نیز به نام های شهید حمیدرضا لطفیان از صالح آباد و شهید محمد عبدلی از ملایر می باشند.

لازم به ذکر است شهید سعید قاسمی متاهل و دارای یک فرزند 6 ساله و متولد روستای لیلاس شهرستان نهاوند می باشد و شهید داوود ذوالفقاری نیز متولد سال 1355 روستای دره ابراهیم بخش مرکزی نهاوند است که سال ها پیش بعلت استخدام در ارتش به تهران نقل مکان نموده است از این شهید بزرگوار نیز یه فرزند پسر به یادگار مانده است.نظرات (0)

امتیاز 0 از 5 از مجموع 0 رای
نظری برای این مطلب وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر توسط مهمان
امتیاز به مطلب:
0 کاراکتر
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location